Nábytek do kanceláří, ordinací, čekáren

Mnoha firmám jsme zlepšili pracovní prostředí tím, že jsme jim vybavili kanceláře zbrusu novým nábytkem. Pracujeme i pro lékaře, účetní, advokáty a další profese, kde jsou potřeba ambulance, ordinace a čekárny. Podívejte  se následující příklady.

Příklad: Nábytek do ordinace zubní lékařky

Obrátila se na nás zubní lékařka, která zařizovala novou ordinaci. Chtěla ji vybavit barevně sladěným a praktickým nábytkem, a k tomu zařídit i pohodlnou a příjemnou čekárnu.

Vzorníky barev a materiálů

Po prvním kontaktu jsme si domluvili schůzku v prostorách budoucí ordinace. Probrali jsme možnosti zpracování a výroby, volbu materiálů a odhad potřebné doby. Změřili jsme jednotlivé místnosti (budoucí čekárnu, ordinaci a malou kuchyňku s odpočinkovou zónou pro paní doktorku).

Představu paní doktorky o vzhledu a umístění jednotlivých kusů nábytku jsme převedli do počítačového návrhu, ke kterému se poté paní doktorka vyjádřila. Připomínky a změny jsme zanesli do návrhu a provedli hrubý odhad celkové ceny díla.

Následuje výroba nábytku

Pak už vše běželo rychlým tempem. Podepsali jsme smlouvu a převzali smluvených 70% z ceny zakázky a pustili se do práce. Vyrobit všechny kusy nábytku včetně úprav u externích dodavatelů nám zabralo necelých 7 týdnů, což je docela rychlé – vzhledem ke standardní době zpracování (6 až 10 týdnů). A proměna prázdných místností na moderní a vkusnou ordinaci mohla začít.

Montáž nábytku na místě

Naši technici ve smluvený den dovezli vše potřebné a instalovali nábytek – do čekárny pohodlná křesla, stolky, skříňku, odkládací police. Do ordinace spodní a vrchní skříňky, stolky, 2 kusy kancelářských stolů, příruční pojízdný stolek… A v odpočinkové místnosti křeslo, stůl, komodu atd. Společně s paní doktorkou jsme prošli jednotlivé místnosti a prohlédli dodané kusy nábytku, abychom se ujistili, že je vše opravdu v pořádku.

Převzetí hotového díla

Paní doktorka vyjádřila spokojenost, dílo převzala společně s fakturou na doplatek z celkové ceny. Po zapojení všech spotřebičů už měla vše připraveno a brzy mohla začít přijímat první pacienty. Věříme, že v novém, krásně barevně laděném a čistém prostředí, které vzniklo díky námi dodanému nábytku, se příchozí cítí přece jen o něco lépe – návštěva stomatologa totiž nebývá příliš vyhledávanou kratochvílí…

Vybavíme vaši firmu novým nábytkem

Chcete zlepšit pracovní prostředí ve své firmě? Trávíte tam spoustu času, tak si zasloužíte moderní nábytek a vybavení. Podívejte se na další realizace a kontaktujte nás formulářem vpravo nebo telefonicky.

Napište nám, odpovíme do 24 hodin