Pro rodiny

Mladá rodina Špačkových právě dokončovala výstavbu nového rodinného domu. Hledali vhodného zhotovitele nábytku pro vybavení kuchyně.

Volá paní Špačková a chce novou kuchyni

Paní Špačková kontaktovala naši firmu s dotazem, zda přijímáme podobné zakázky a jaká je časová náročnost výroby. Dohodli jsme se, že se sejdeme, abychom zjistili, jakou představu a požadavky na zakázku rodina má. Setkali jsme se přímo v novém domě rodiny a celou záležitost zkonzultovali. Paní Špačková měla jasno, její manžel neprotestoval.

Sepisujeme požadavky a připravujeme první verzi nabídky

Špačkovi disponovali určitým rozpočtem, hledali jsme tedy možnosti, jaké materiály a postupy realizace využít, abychom dosáhli spokojenosti na obou stranách. Pro ujasnění a tvorbu cenové nabídky jsme přímo na místě provedli zaměření, sepsali návrhy a možnosti použitého materiálu, vytipovali barvy podle vzorníku (ten jsme rodině nechali, aby nad tím ještě mohli přemýšlet) a další komponenty podle přání. Dále jsme jim představili nabídku elektrospotřebičů pro zabudování.

Úprava barev a materiálů, začátek výroby

Pro ujasnění detailů a lepší představu o podobě zakázky jsme vytvořili vizualizaci pokojů a kuchyně včetně rozvržení nákladů a celkové sumy. Špačkovi nabídku komentovali a vyžádali si několik úprav, mimojiné úpravy barev. Další upravenou variantu návrhu  přijali.

Zbývalo dořešit poslední detaily a připravit smlouvu k podpisu. Poté jsme od Špačkových přijali smluvenou zálohu (70% z celkové ceny) a ihned jsme se pustili do výroby. Ta trvala 6 týdnů, což je obvyklá doba zpracování. U větších zakázek a podle situace může být doba delší, nepřesahuje však 10 týdnů.

… nová kuchyně už je na dílně

A konečně nastal smluvený den, na který se Špačkovi velmi těšili. Přivezli jsme z naší dílny novotou krásně vonící vyrobený nábytek a zbrusu nové spotřebiče. Naši chlapi provedli montáž a instalaci. Poté jsme se Špačkovými provedli společnou důkladnou kontrolu, kterou bylo završeno předání díla.

Celá zakázka pak byla dokončena podpisem předávacího protokolu a doplacení zbylé částky. Rodina se v dalších dnech začala do nového stěhovat a výsledek naší námahy tak vzápětí začal sloužit svému účelu.

Jak to bude u vás?

Že to u vás bude vypadat trochu jinak? To nevadí, berte tento příběh jako příklad. Takhle nějak to probíhá. Určitě vás napadly nějaké konkrétní otázky – stejně jako naše zákazníky před vámi. Nebojte se nám napsat a zeptat, rádi vám odpovíme. Některé otázky a odpovědi jsme už sepsali.

Napište nám, odpovíme do 24 hodin

Napište nám svůj dotaz nebo přímo poptávku, ozveme se vám do 24 hodin s odpovědí.